Az Narratív Központtal találkozhattok az áprilisban Szegeden megrendezésre kerülő Családterápiás Vándorgyűlésen.

Az eseményről [itt] találtok több információt.

Mi előadással, workshopokkal és egy poszterrel készülünk.

Már alig várjuk!

Aztán ilyen boldogok voltunk, hogy sokan voltatok kíváncsiak az előadásainkra és érdekel titeket a Narratív terápia! Hamarosan jelentkezünk további információval a képzésekről.

Magyar Családterápiás Egyesület Vándorgyűlés – Szeged 2024.

Vecsernyés Anna, Panna Koves, Annamaria Balazs, Schauermann Tamás, Fanni Kucserka, Juhász Ildi!